AFB Enerji Mühendislik Ltd. Şti.

  • AFB Enerji Mühendislik Ekim 2001 tarihinde proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Ancak günümüz koşullarına uygun olarak şirketimizin hedefleride büyütülmüş, bu amaçla 2003 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde toplam 2400 m2 lik alana sahip binamızda faaliyetine başlamıştır.

  • Şirketimiz mühendisleri ve teknik kadrosu; OG-AG Taahhüt işlerinde, Kumanda/Kontrol Panellerinde, Projelendirme, OG ve AG Elektrik Pano imalatı ve Dizaynında, yine tamamen şirketimizce geliştirilmiş olan Kaynaksız, Civatalı Galvaniz AG Dahili/Harici Pano ve SDK (Saha Dağıtım Kutusu) imalatı ile Galvaniz ve/veya Boyalı BOX Tipi Pano İmalatında, kaliteye önem vererek, özel sistemler ve projelerle ihtiyaca en uygun çözümleri sunmaktadır. Ürün yelpazemizde bulunan imalatlarımız TSE-KALİTEST ISO9001.2000 Belgesine sahiptir. Ayrıca; OG Metal Clad ve Metal Mahfazalı Modüler Hücre ve Beton Köşk satış ile talep edilmesi halinde anahtar teslimi montajı yapılmaktadır.

Berke Kaplama San. Tic. Ltd. Şti.

  • Şirketimiz imalat kapsamında bulunan işlerimizin bakır ve kalay kaplama işleri için 2005 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Ayrıca bu tesisimizden imalatlarımız dışında talep edilen fason işlerde yapılmaktadır.

Afb Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.

  • AFB Otomasyon Temmuz 2006 tarihinde Makina, Fabrika Otomasyon ve Taahhüt hizmetlerine katkıda bulunmak üzere yan kuruluş olarak faaliyetine başlamıştır. Başlıca faaliyet alanlarımız Makina Otomasyonu, Akıllı Bina Otomasyonu, Ev Otomasyonu, Atık Su ve Katı Atık Arıtma Tesisleri 
 

AFB ©2006 All rights reserved

Elektrik Panosu - AG Pano - Alçak Gerilim Panosu - Saç Köşk - Dikili Tip Pano - Özel Pano - Tip1 Box Pano - Tip2 Box Pano - Tedas Tipi Pano - Tip3 Box Pano - Pano Şartnamesi - Galvanizli Pano, - Kompanzasyon Panosu - Modüler Pano - Dağıtım Panoları - Otomasyon Panosu - Modüler Pano - Koruma Kumanda Panosu - Tip testli pano - MCC Panosu - Sayaç Panosu - Kapasitör Bankı - Cam Elyaf Takviyeli Polyester Panolar - Güç Kondansatörleri - Kompanzasyon Ürünleri - Tristörlü Kompanzasyon -

AG OG Kondansatör Kapasitör - Elektrovar Kompanzasyon Çözümleri - AFB Pano iamlatı - Kompanzasyon ürünleri -